Wit wijn van Ehrhardts rode Spätburgunder. Direct geperst zonder inweking dus. Daarna fermentatie en maar voor de helft de malolactisch vergisting ondergaan. Om nog die spanning erin te houden met een zuurtje op het eind. Een delicate witte wijn (met slechts een vleugje roze tint),
In de mond is het romig en soepel met weelderige smaken van granny smith, meloen en kiwi met een ietsie pietsie framboos. Een licht romige structuur, maar in evenwicht gehouden door een frisse zuurgraad. Serieus lekker en leuk. Jong drinken. En lekker laag in de alcohol (11,5%) ook!
Spijs & moment
Deze Blanc de Noirs is uitermate geschikt als aperitief, maar kan ook goed worden gecombineerd met verschillende gerechten. Denk aan licht gerookte zalm met een dille-crème, salades met verse aardbeien en geitenkaas, of een quiche met spek en prei. Ook bij een gegrild kippetje met citroen en kruiden komt de frisheid van de wijn mooi naar voren. Voor een vegetarische optie is een gerecht van geroosterde groenten met romige feta een uitstekende keuze.
Wit van rood, vleugje roze. Weelderig mondgevoel. Appel, meloen, kiwi. Verantwoorde doordrinker.