Team

Sales Support

In ons Sales Support team zitten de specialisten op het gebied van orderverwerking. De afdeling is te bereiken via 0180-635 123 of via wine@coenecoop.com

 

Vakhandel

Richard van der Linden
Commercieel Manager
M +31 6 13 43 17 22
vanderlinden@coenecoop.com

Cees Heikoop
Account Manager
M +31 6 52 69 04 85
heikoop@coenecoop.com

Ruben Knijnenburg
Account Manager
M +31 6 12 20 86 83
knijnenburg@coenecoop.com

Marisa Brand
Rayon Manager
M +31 6 52 73 31 75
brand@coenecoop.com

Saskia Bertelink
Commercial Support
T 0180 - 635 110
E s.bertelink@deltawines.eu

 

Retail

 

Laurens Maas
Accountmanager
T 0180-635 151
l.maas@deltawines.eu

Petra van der Wouden
Retail Support
T 0180-635 121
vanderwouden@coenecoop.com

Margot van Lieshout
Accountmanager
T 0180-635 113
m.van.lieshout@deltawines.eu

   

Raymond Scheffers
Category Manager
T 0180-245 409
E r.scheffers@deltawines.eu

Inkoop

De inkoop wordt verzorgd door Delta Wines. De afdeling is te bereiken op +31 180 635 123 of via inkoop@coenecoop.com.

Anouk Cornelis
Senior Buyer
   
Didyne Snoek
Senior Buyer
   
   

Joep Speet MV
Senior Buyer

Debiteurenbeheer

Het verwerken van de betalingen wordt verricht door de administratie van Delta Wines. De afdeling is te bereiken op + 31 180 635 116 of via administratie@deltawines.eu.

Carin Verleun
Administratief Medewerker

Wendy Schellingerhout
Administratief Medewerker

Marketing

De marketing wordt verzorgd door Delta Wines. De afdeling is te bereiken op +31 180 635 135 of via marketing@deltawines.eu.

Erik de Bruijn
Trade Marketeer

Maurice van der Voorst
Grafisch Ontwerp / DTP

Directie

Namens de moedermaatschappij Delta Wines zijn Joris Snelten (CEO) en Ralph Zopfi (CFO) eindverantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken bij ons bedrijf. www.deltawines.eu.