Team

In ons Sales Support team zitten de specialisten op het gebied van orderverwerking. Daarnaast verzorgen zij ook de eerste lijn dienstverlening voor klanten en accountmanagers. De afdeling bestaat uit Bjorn Lohmann, Merit van Mosel, Anneke Langendam, Anita Blom en Remo de Vries. Van dit team heeft Anneke zich gespecialiseerd in het assortiment en de klanten van Coenecoop Wine Traders.
De afdeling Sales Support is te bereiken via 0180-635 123 of via wine@coenecoop.com

Sales Support

Anneke Langendam
Sales Support
langendam@coenecoop.com
T +31 180 635 111

   

Rots in de branding en al jarenlang de stem en het gezicht van Coenecoop Wine Traders. 

Vakhandel

Richard van der Linden

Richard van der Linden
Commercieel Manager
M +31 6 13 43 17 22
vanderlinden@coenecoop.com
Staat met een positieve en spontane blik in de biologische wijnwereld.

Cees Heikoop
Account Manager
M +31 6 52 69 04 85
heikoop@coenecoop.com
Het aanspreekpunt en de motor van het team.

Latoya Ruijmgaart

Latoya Ruijmgaart
Account Manager
M +31 6 52 73 31 75
ruijmgaart@coenecoop.com

Ruben Knijnenburg

Ruben Knijnenburg
Rayon Manager
M +31 6 12 20 86 83
knijnenburg@coenecoop.com

Retail

Dennis van Haaren-Berens

Dennis van Haaren-Berens
Accountmanager
T 0180-635 113
E vanhaaren-berens@coenecoop.com 

Hilde Kiers

Hilde Kiers
Accountmanager
T 0180-635 139
E kiers@coenecoop.com

Petra van der Wouden

Petra van der Wouden
Retail Support
T 0180-635 121
vanderwouden@coenecoop.com

Hanna Zwijnenburg

Hanna Zwijnenburg
Retail Support
T 0180 - 635 110
zwijnenburg@coenecoop.com

Inkoop

De inkoop wordt verzorgd door Delta Wines. De afdeling is te bereiken op +31 180 635 123 of via inkoop@coenecoop.com.

Ferko de Jong Ferko de Jong
Senior Buyer / Export
Anouk Cornelis Anouk Cornelis
Manager Buying
Clara van Otterloo Clara van Otterloo
Senior Buyer
Vincent Zonneveld Vincent Zonneveld
Senior Buyer
Laurens Maas Laurens Maas
Buyer
Didyne Snoek Didyne Snoek
Buyer

Debiteurenbeheer

Het verwerken van de betalingen wordt verricht door de administratie van Delta Wines. De afdeling is te bereiken op + 31 180 635 116 of via administratie@deltawines.eu

Carin Verleun

Carin Verleun
Administratief Medewerker

Wendy Schellingerhout

Wendy Schellingerhout
Administratief Medewerker

Marketing

De marketing wordt verzorgd door Delta Wines. De afdeling is te bereiken op +31 180 635 135 of via marketing@deltawines.eu.

Wendy van den Hengel

Wendy van den Hengel
Manager Marketing & Communicatie

Erik de Bruijn

Erik de Bruijn
Marketing & Communicatie


Maurice van der Voorst

Maurice van der Voorst
Grafisch Ontwerp / DTP

 

Directie

Namens de moedermaatschappij Delta Wines zijn Joris Snelten (CEO) en Ralph Zopfi (CFO) eindverantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken bij ons bedrijf. www.deltawines.eu.